Firmy autokarowe

Firmy autokarowe

Jesteśmy liderem na rynku sprzedaży biletów autokarowych: z systemu euroTICKET korzysta obecnie prawie 100% firm przewozowych w Polsce i ponad 3000 agencji turystycznych. Dzięki temu za pośrednictwem systemu euroTICKET sprzedawanych jest prawie 80% wszystkich biletów autokarowych w Polsce, co daje ponad półtora miliona biletów rocznie.

Doświadczenie we współpracy z firmami przewozowymi i agencjami turystycznymi wykorzystujemy w relacjach z naszymi klientami, wspierając ich w procesie rozwoju i gwarantując najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Są firmy, które kontakt z klientem ograniczają do sprzedaży oprogramowania. Nasza strategia jest inna: nie zależy nam na krótkiej znajomości - chcemy być ekspertami dla naszych klientów, którzy korzystają z systemu. Znamy rynek przewozowy i jesteśmy świetnymi informatykami, dlatego potrafimy, na co dzień służyć wiedzą doradczą. Dzięki temu nasi klienci mogą skoncentrować się w pełni na swoim biznesie.


Oferta w najlepszym miejscu

Współpracuje z nami ponad 3000 agencji turystycznych. Najbardziej cieszy nas fakt, że to właśnie według nich system euroTICKET jest najlepszym narzędziem w codziennej pracy, za pomocą którego sprzedają około 80% wszystkich biletów. Podkreślają prostotę obsługi, łatwość rozliczeń i w konsekwencji większą ilość obsłużonych klientów. Bardzo istotny jest dla nich fakt, że w systemie znajduje się oferta ponad osiemdziesięciu procent wszystkich przewoźników. Umieszczając w systemie swoją ofertę, macie Państwo pewność, że jest ona w najlepszym miejscu.


Dynamiczne zarządzanie cenami

W ostatnich latach rynek przewozów staje się coraz bardziej konkurencyjny. Sukces firmy zależy w znacznie większym stopniu niż kiedyś, od dynamiki podejmowanych działań. Dlatego wprowadziliśmy dynamiczne zarządzanie cenami. Umożliwia ono Państwu samodzielne, proste zmiany w cennikach na swoich trasach. Dzięki temu zawsze możecie być o krok przed konkurencją.


Zasmakuj sprzedaży przez WWW

Internet daje szansę wykorzystania nowych możliwości. Coraz więcej klientów korzysta z tego medium jako najtańszego i najprostszego narzędzia. Przygotowaliśmy wyszukiwarkę połączeń autokarowych, która umożliwia uruchomienie sprzedaży biletów na Państwa stronach internetowych.


Sprzedaż do ostatniej chwili

Dzisiejszy rynek wymaga od przewoźników elastyczności i często szybkiej reakcji. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy moduł “Zarządzanie kursami”. Dzięki niemu macie Państwo możliwość limitowania własnych przewozów. System euroTICKET działa on-line, dlatego widzicie Państwo zawsze aktualną ilość pasażerów i możecie sprzedawać miejsca w autokarze dosłownie do ostatniej chwili.


Bus-mapa

Integralną częścią modułu „Zarządzanie kursami” jest „Bus-mapa” czyli program, który w graficzny sposób przedstawia trasy i dzięki któremu możecie Państwo łatwo przydzielać pasażerów do poszczególnych autokarów.


Tabor autobusów

W programie macie Państwo możliwość konfigurowania parku swoich autokarów, określając ich pojemność i inne parametry, po których najłatwiej je zidentyfikować. Przyporządkowanie autobusów do poszczególnych grup (na przykład Duże Autokary, Małe Autokary), umożliwia optymalne zarządzanie przewozami i minimalizowanie kosztów w zależności od ilości podróżujących pasażerów.


Zarządzanie siecią agencji

Zarządzanie, często bardzo rozbudowaną siecią agencji turystycznych, to zadanie wymagające dużej determinacji i pochłaniające czas Państwa personelu. Korzystanie z systemu euroTICKET ułatwia pracę związaną z rozliczeniami, nadawaniem uprawnień, określaniem wysokości prowizji dla poszczególnych grup agentów, etc. Dzięki systemowi euroTICKET wszyscy agenci stosują jeden wzór rozliczeń, wyliczający należną prowizję. Jest to dla Państwa gwarancja uniknięcia pomyłek, jednego standardu rozliczeń dla wszystkich współpracujących agencji oraz oszczędzenia cennego czasu swoich pracowników, którzy nie będą musieli spędzać nad rozliczeniami długich godzin.


Spokojna głowa

Dodatkowo w ramach umowy wykonujemy modyfikacje Państwa rozkładów jazdy, cenników, czy zmiany warunków przewozu.

Ponadto oprócz odpowiedniego sprzętu i infrastruktury technicznej koniecznej do działania systemu zapewniamy Państwu pomoc techniczną (Help Desk).

Współpracując z nami będziecie się Państwo zajmować tylko usługami autokarowymi – my zajmiemy się resztą.


Bądź widoczny - reklama

Dzisiaj już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że bez skutecznego marketingu niemożliwe jest funkcjonowanie na rynku. System euroTICKET uruchamia codziennie kilka tysięcy agencji turystycznych. Umieszczenie banera reklamowego poprawi wizerunek i podniesie Państwa konkurencyjność. Zapraszamy Państwa do umieszczenia reklamy w naszym systemie.


Powyżej opisaliśmy tylko wybrane zalety systemu euroTICKET dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z
naszymi doradcami, którzy dokładnie zapoznają Państwa z systemem i wyjaśnią warunki współpracy.